Ροή Ειδήσεων:

ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ

ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ KAI CLUB

ΕΠΣ Πιερίας: Πρόγραμμα αγώνων 22 - 23 -11- 2014

Πέμπτη, 20 Νοεμβρίου 2014

Πρόγραμμα ανδρών

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΣΑΒΒΑΤΟ  22-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
15:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
Κ. ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ν. ΠΟΡΩΝ
«»
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
«»
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
«»
Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΡΗΤΙΝΗΣ
«»
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ
«»
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  22-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
«»
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΕΞΟΧΗΣ
«»
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΩΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
«»
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΡΕΠΩ



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΚΥΡΙΑΚΗ  23-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
15:00
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
«»
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
«»
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ
«»
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΛΩΝΙΩΝ
«»
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
ΕΛΑΦΟΥ
«»

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΚΥΡΙΑΚΗ  23-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΩΝ
«»
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Κ. ΜΗΛΙΑΣ
«»
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
Ν. ΠΟΡΩΝ
«»
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΡΕΠΩ



Πρόγραμμα Υποδομής
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR              ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
11:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-11-2014
10:00
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
PLAY-ZONE
22-11-2014
11:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
09:45
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
09:45
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-11-2014
11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ-1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-11-2014
12:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
PLAY-ZONE
22-11-2014
11:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
PLAY-ZONE
22-11-2014
12:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
22-11-2014
10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1
F.C. OLYMPIAN
ΓΙΩΤΣΑ
22-11-2014
11:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ              ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
12:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
14:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
15:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΔΙΟΥ
22-11-2014
10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΑΝΟΧΩΡΑΣ
22-11-2014
12:00

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR              ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
10:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
11:00
F.C. OLYMPIAN
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
12:00







ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
09:45
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
09:45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                       ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
12:30
F.C. OLYMPIAN
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
14:00
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-11-2014
15:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                               ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
23-11-2014
10:30
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
23-11-2014
10:30
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ
23-11-2014
15:30

FOOTBALL LEAGUE

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΤΟΠΙΚΑ

ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

 
© Copyright Katerini Goal 2011 - 2014 All Rights Reserved